BPM مدیریت فرایندهای کسب و کار

راهکار BPMS
10

BPM مدیریت فرایندهای کسب و کار

در دنیای فوق العاده رقابتی امروز، هر کسب و کاری، بدون در نظر گرفتن اندازه، باید برای داشتن سهمی مساوی با رقبای خود تلاش نماید تا بتواند در بازار باقی مانده و رشد کند.
تمرین و تکرار فرآیندهای دستی و سنتی باعث می‎شود صاحبان کسب و کار زمان با ارزشی را تلف کرده و پول زیادی را برای عناصر بی فایده کسب و کار، به هدر دهند. اینجا زمانی است که صحبت از BPMS (Business Process Management) به میان می‎آید.
پیاده سازی BPMS مزایای بسیاری را به ارمغان می آورد و مهمترین آنها عبارتند از:

  • افزایش هوش عملیاتی: BPMS به بهبود بهره وری فرآیندهای کسب و کار شما کمک می‎کند. این امر از طریق کاهش کارهای تکراری و خسته کننده که معمولا به طور ناخواسته اتفاق می‎افتند، انجام می‎شود. همچنین BPMS بینش و درک واضحی در رابطه با گلوگاه‏های هر فرآیند فراهم می‎کند. یه این ترتیب به شما امکان می دهد تصمیمات آگاهانه ای برای از بین بردن آنها بگیرید و بنابراین عملیات را هوشمندانه هدایت کنید.
  • چابکی سازمانی: انعطاف پذیر نبودن فرآیندهای کسب و کار باعث می‎شوند سازمان شما در اقیانوس رقابت با دیگر شرکتها غرق شود. چابکی سازمانی، یک عامل اصلی است که به بقای هر کسب و کاری کمک می‎کند. اگر سازمان شما نتواند همزمان با تغییرات تقاضا به سرعت تغییر کند، حتی مشتریان بزرگ شما نیز به سوی رقبای شما خواهند رفت.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار توسط متخصصین داد راهکار به شما کمک می‎کند تا به سرعت پروسه های خود را بهینه نموده و کنترل دقیق تری بر روی منابع و مصارف خود داشته باشید و بدون هیچ مشکلی بتوانید با رقابت سالم مشتریان بهتری را جذب کنید.